Tomáš Vacula

Reference

Tvořím webové stránky, které mají duši.

Vybrané reference

Jak hodnotí spolupráci klienti?

Vybral jsem pro Vás několik referencí mých posledních klientů, aby jste si mohli utvořit představu o tom jak vypadá spolupráce semnou. Negativní hodnocení jsem ještě nedostal, byť některé spolupráce byly ukončeny před dokončením z mnoha důvodů, nikdy však ve zlém a klientovi byla předána veškerá provedená práce.

Radovan Spáčil ředitel společnosti TGAS s.r.o.

Tomáš Vacula je mladý a kreativní člověk, který kvalitou své práce zraje jako dobré víno. Je velmi profesionální, kreativní, inovativní, schopný, má velký tvůrčí potenciál a nadto je otevřený smysluplným úpravám dle požadavků uživatele (přičemž ty nesmysluplné vám rovnou rozmluví 😃). Na základě takřka 10 leté spolupráce mohu jeho služby pouze vřele doporučit.

Adam Svěch RESPAWN z.s.

Myšlenka poptávky na tvorbu webu pro náš spolek vznikla vlastně úplnou náhodou a rozhodně jsme neudělali chybu. Vše začalo výměnou pár zpráv ohledně našeho herního prostoru k uspořádání vlastní akce. Na základě těchto informací jsme si začali aktivně psát o airsoftu a akcích obecně, až se jednoho dne objevila nabídka na tvorbu webu na míru, dle našich představ. Následovalo několik schůzek (vždy v prostředí čajovny, žádné nucené sezení u počítačových stolů). Během krátké chvíle jsme dostali jasnou představu, jak by finální web mohl vypadat a za ne příliš delší dobu jsme produkt viděli. Důležité je zmínit osobní a přátelský přístup. Na každou, byť sebehloupější otázku, jsme hned dostali jasnou odpověď. Při jakémkoliv problému, kdy jsme si nevěděli rady, se nám dostalo pomoci. Rozhodnutí nechat si web udělat právě u Toma bylo jedno z našich nejlepších rozhodnutí. Určitě bychom se zpětně nerozhodli jinak a zároveň můžeme všem jeho služby vřele doporučit, což koneckonců děláme pokaždé, kdy se nás někdo zeptá.

Klubovna Ostrava vedení klubu

Tomáš Vacula nám nejen naprogramoval webové stránky s e-shopem, ale rovněž nám srozumitelně vysvětlil jejich topologii, využívání a správu. Jeho celistvý náhled na problematiku prezentace na internetu je velmi cenou lekcí pro začínající projekt. Kromě webových stránek má znalost o fungování sociálních sítí a jejich využití k prezentaci. Tím vzniká homogenní celek využívající všechny platformy naplno.

Radek Hrabovský kapelan Nautilus

Moc bych chtěl poděkovat za zpracování webové stránky naší kapely Nautilus band. Přesně takto jsme si naši prezentaci představovali. Ještě jednou díky moc za kapelu Nautilus, Radek Hrabovský.

Stanislav Schulz realitní makléř

Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval za vytvoření mých stránek www.stanislavschulz.cz . S panem Vaculou jsme se domluvili na mé představě stránek a potom vše konzultovali do úplného finále.Nakonec mi bylo vše vysvětleno a předáno k mé spokojenosti . Pokud něco potřebuji vysvětlit i teď,pan Vacula mi vše ochotně vysvětlí . Spolupráci mohu jen doporučit.

Adam Bartonec Finanční plánování

Pan Vacula je z hlediska přístupu, nasazení a spolehlivosti naprostá jednička. Nepředjímá, ale naslouchá a výsledek je vždy skutečně šitý na míru zákazníkovi. V jeho práci se dokonale prolíná nekompromisní profesionalita s empatickým a lidským systémem spolupráce. Jakýkoli nápad je panem Vaculou vítán a následně objektivně vyhodnocen, zda-li je prospěšný pro Váš cíl či nikoli. Pokud hledáte nadstandard, pan Vacula je správnou volbou.

Relax i doplňková služba

Fotografování

Fotografování je pro mě forma relaxace, která mi dopřává vnitřní klid a odpočinek. Často jej spojuji s výlety do přírody nebo venčení čtyřnohých parťáků. Příroda a makro fotografie je něco u čeho dokážu strávit hodiny a hodiny. A tím i spojená postprodukční úprava samotných fotografií a jejich třídění.

Focení se, však postupně stalo i doplňkovou službou pro mé klienty. Což mi rozšířilo nejen pole působnosti, ale měl jsem šanci se přiblížit k velmi zajímavým projektům. V některých případech šlo o čistě fotografické projekty bez tvorby webových stránek.

Potřebujete něco nafotit?

Plánujete nějaký projekt a potřebujete nafotit nějaké ilustrační, podkladové nebo prezentační fotografie. Vyžadují Vaše webové stránky pořízení originálních fotografií a sami si je nemůžete zajistit?

Společně s tvorbou webových stránek je možné domluvit i focení. Případně se lze dohodnout na individuální spolupráci. Napište mi a jistě se společně domluvíme.

V případě nadstandardních požadavků čí náročnosti spolupráce je možné domluvit další osvědčené fotografy.

Portfolio fotografických projektů

MSK spolek na ochranu zvířat

Tematické fotografie do charitativního kalendáře s názvem „Na lásce závislí“.

Klubovna Ostrava

Focení celodenního workshopu s hostujícím lektorem, za účelem prezentace a propagace.

CQB a CQC Air Marshal protection course

Dokumentace výcvikového kurzu.

Hotel Pod Akáty

Nafocení interiéru a exteriéru hotelu včetně pokojů a zařízení.

Adam Bartonec

Propagační a ilustrační fotografie pro webové stránky a sociální sítě.

Asteroid LARP

Propagačních a ilustračních fotografie pro webové stránky a sociální sítě.

Přejít nahoru