Tomáš Vacula

Portfolio

Tvořím webové stránky, které mají duši.

Vybrané práce

Portfolio webů, vybrané ukázky mých prací. Jsou zde však uvedení i klienti, pro které jsem dělal i grafické či fotografické práce.

Zbrojní průkaz

Kompletní průvodce

Tento kompletní průvodce Vás provede a seznámí se všemi uskálími přípravy na zbrojní průkaz. Poskytne Vám kompletní informace a to včetně přípravných kurzů a zkoušek pro získání zbrojního průkazu. V případě náročnosti nabízí i individuální kurzy a výuku.

www.zbrojni-prukaz.eu

Masáže od Zuzky

Mobilní masér

Zuzana jako profesionálka ve svém oboru poskytuje své služby co by mobilní masér. Je tedy možné, aby Vás navštívila u Vás a poskytla Vám tak cílenou úlevu prostřednictvím masáže v pohodlí Vašeho domova. A to v městě Ostrava a jeho přilehlém okolí.

www.masazeodzuzky.cz

REMAS™

Gamechanger ve světě workoutu

REMAS je renomovaná česko-slovenská rodiná firma zabývající se výrobou a realizací workout hřišť ať už pro soukromé účely nebo pro veřejný sektor. Zakládající si na kvalitě a bezpečnosti odvedené práce. Nabízejí odbornou a certifikovanou práci a služby.

www.remas-store.com

ArmedPanda

Organizační projekt

ArmedPanda je projekt, který organizuje larpy, zážitkové a volnočasové aktivity, kulturní nebo sportovní akce. Činností se snaží podpořit a rozvíjet tyto aktivity v rámci Severomoravského kraje a nabídnout tak jedinečnou zábavu a to nevšední a originální pojetím. Své akce mají pravidelně.

www.armedpanda.cz

Adam Bartonec

Finanční plánování

Adam Bartonec, je specialista v oblasti finančního plánování. Pokud potřebujete pomoct v oblasti osobních financí, ať již je to pojištění nebo hypotéka, tak Adam Bartonec je Váš člověk. Rovněž se svými články a příspěvky snaží pozvednou finanční gramotnost svých čtenářů a klientů.

www.adambartonec.cz

Camp Zero

Střelnice a e-shop

Camp Zero je skutečně nevšední projekt. Kromě taktické střelnice, firma nabízí prvotřídní kvalitu služeb, poradenství a servisu. To vše se točí kolem zbraní a doplňků k nim, včetně jejich vlastního e-shopu. Ten nabízí ověřené a prémiové značky. Vše se opírá o více než 15 let zkušeností.

www.campzero.cz

Stanislav Schulz

Realitní makléř

V realitách pan Schulz působí od roku 2012. Za sebou má již uzavřené obchody v řádech desítek miliónů, ale také desítek spokojených klientů. Pan Stanislav Schulz je realitní makléř tělem i duší a svou práci dělá skutečně zodpovědně a od srdce.

www.stanislavschulz.cz

Fitbike

Fitcentrum Ostrava

Fitcentrum nabízí všem příznivcům kondiční i závodní formy posilování, skupinové cvičení SPINBIKE na stacionárních kolech, solárium, občerstvení u baru, doplňky zdravé výživy a jiné. Zúčastněte se také našich kruhových tréninků, fitball či si přijďte jen tak mezi nás zacvičit.

www.fitbike.net

RESPAWN zs

Spolek organizující sportovní akce

Spolek věnující se airsoft komunitě v městě Frýdku-Místku a okolí. A to od naprostých nováčků až po zkušené hráče toho adrenalinového sportu. V rámci svého projektu a areálu pořádají pro hráče akce nejrůznějšího charakteru, kterými utužují komunitu.

www.respawnzs.cz

AirsoftMorava

Internetový obchod

Hlavním zaměřením společnosti Airsoft Morava je internetový prodej airsoftových zbraní, střeliva a taktických doplňků. Kromě e-shopu máme také kamennou prodejnu, kde máme více než 500m2 skladových prostor. Na prodejně si můžete zboží osahat a poradit se s našimi prodejci, popřípadě s technikem.

www.airsoftmorava.cz

Klubovna Ostrava

Přátelské posezení s provazy

Klubovna Ostrava je soukromý projekt pořádající pravidelná setkání příznivců vázání. Prostory Klubovny vytváří příjemné prostředí pro vzdělání i zábavu. Jsou zde k dispozici závěsné body v podobě trámů, kruhy na zavěšování, karabiny, bambusy a pro začátečníky máme k zapůjčení i provazy.

www.klubovnaostrava.cz

Hotel Pod Akáty

Hotel s restaurací

Hotel Pod Akáty nacházející se malebné obci Dolní Lomná má své jedinečné kouzlo a historii. Hotel je rovněž součástí kulturního dění, kterého v obci není málo. Součástí hotelu je rovněž restaurace a sál. A co víc stojí takřka při vjezdu do samotné obce a nelze jej tak minout. Bohužel jmenovitý velký strom akátu již zde nestojí.

www.hotelpodakaty.cz

GRUBR montuje

Realizace kuchyní IKEA

Variabilita návrhu, komplexnost řešení a rozmanitost stylů – tradiční benefity kuchyní IKEA v kombinaci s profesionálně odvedenou prací řemeslníka, který se nebojí čelit novým výzvám. Tak lze popsat Ladislava Grubra a jeho firmu s více než deseti lety zkušeností.

www.grubrmontuje.cz

Nautilus band

Hudební kapela

Kapela Nautilus se pohybuje na hudební scéně od roku 1995, kdy odehrála svoji první akci, Silvestr v restauraci Na Roli v Petřvaldu na Moravě. Následovaly další akce jako svatby, plesy, rodinné oslavy atd.

www.nautilusband.cz

Asteroid LARP

Post-apokalyptický LARP

72 hodin trvající post-apokalyptický LARP s unikátní atmosférou a nezapomenutelný zážitkem. Příběh zachycuje přeživší skupinu na území bývalého Česka. Webové stránky slouží jako zdroj informací pro hráče, kteří zde naleznou veškeré podklady pro účast ve hře. Současně se skrze sociální sítě udržuje aktivní komunita kolem tohoto projektu.

www.asteroid-event.cz

Michal & Pavla

Svatební web

Michal s Pavlou mě kontaktovali ohledně vytvoření svatebních webových stránek. Jakožto moderní pojetí jak nejen oznámit svatbu a dostat odezvu od pozvaných hostů, ale chytře a rychle informovat o událostech a sdílet fotografie. Přičemž v tomto případě šlo rovnou o svatby dvě a tedy o dvě verze webových stránek.

webové stránky již nefungují

Jan Dedek

Konzultant

Poradenství v oblasti fotovoltaiky a elektromobility. Jak jdou tyto věci dohromady? Perfektně! Pokud máte na svém rodinném domě fotovoltaickou elektrárnu a jezdíte elektromobilem, nejen že šetříte výrazně svou peněženku, ale také pomáháte planetě.

Jeho kvalifikací je především v oblasti zkušeností, ale i patřičného vzdělání.

www.jandedek.cz

Daniel Vaculík

Finanční poradenství

Daniel Vaculík, jako člověk s mnohaletou praxí, poskytuje finanční poradenství hned v několika odvětvích. Své klienty má po celé České republice a nabízí jim plnohodnotný servis. V rámci své praxe spolupracuje s týmem zkušených kolegů. Jeho služeb využilo již přes tisíc klientů ať už v rámci úvěrů, pojištění nebo investic.

www.danielvaculik.cz

Portfolio fotografických projektů

MSK spolek na ochranu zvířat

Tematické fotografie do charitativního kalendáře s názvem „Na lásce závislí“.

Klubovna Ostrava

Focení celodenního workshopu s hostujícím lektorem, za účelem prezentace a propagace.

CQB a CQC Air Marshal protection course

Dokumentace výcvikového kurzu.

Hotel Pod Akáty

Nafocení interiéru a exteriéru hotelu včetně pokojů a zařízení.

Adam Bartonec

Propagační a ilustrační fotografie pro webové stránky a sociální sítě.

Asteroid LARP

Propagačních a ilustračních fotografie pro webové stránky a sociální sítě.

Přejít nahoru