O mně

Mé maličkosti a mé práci
Jmenuji se

Tomáš Vacula

a pocházím z Ostravy.

Svůj cit pro detail a estetiku jsem uplatnil v tvorbě grafiky a pak následně i v tvorbě samotných webových stránek. Jelikož mi tvorba vždy byla koníčkem, učil jsem se formou „pokus, omyl“. Samotné tvorbě se věnuji více než 10 let, během kterých jsem se stihl mnohé naučit a získat patřičné zkušenosti. Našel jsem si tak velmi efektivní postup práce a přístup k ní. Má výřečnost mi pomáhá tvořit čtivé texty pro Vaše webové stránky. Ve volném čase se věnuji fotografování, což se stává nedílnou součástí i mé práce.

Proč spolupracovat právě se mnou?

Špičkový web na profesionální úrovni tvoří tým čítající několik lidí. A to se samozřejmě promítne ve výsledné ceně.

Za svou 10 letou praxi jsem prošel velkým množstvím různých požadavků ze strany klientů, které mě vždy posunuly o něco dál. Díky čehož, dnes můžu nabídnout komplexní služby a zachovat si lidský přístup. Nejsem firma a tak vždy budete komunikovat pouze se mnou.

Svou osobní pečlivost přenesu i do tvorby Vašich webových stránek, stejně tak i cit pro grafiku a smysl pro funkčnost. Celou dobu naší spolupráce budu dbát na to, aby stránky odpovídaly Vašim představám a požadavkům.

Že nemáte představu o tom jak by Vaše stránky měly vypadat? Rád za Vás udělám průzkum a předložím Vám několik variant, z kterých společně vybereme tu nejvhodnější. Tak, aby odpovídala dnešním trendům a Vašim potřebám.

K Vašim webovým stránkám budu přistupovat se zodpovědností jako by šlo o mé vlastní. Vždy zúročím své zkušenosti na maximum.

Jako vášnivý fotograf, Vám nabízím rovněž možnost nafocení podkladových fotografií pro Vaše webové stránky, ať již jde o portréty, tematické nebo ilustrační fotografie.

Vím jak na to.

Jak vypadá spolupráce se mnou?

Za posledních 10 let jsem získal nemálo zkušeností a vybudoval si osobitý přístup k postupu práce, který mí klienti oceňují.

Analýza

Zjistím jaké jsou Vaše potřeby a co nabízí dnešní trh ve Vašem odvětví.

Koncept

Na dohodnutých základech vytvořím koncept stránek.

Realizace

Koncept osadím textem a fotografiemi nebo ilustracemi.

Korekce

Obrousíme hrany, doladíme detaily a drobnosti, aby bylo vše jak má.

Předání

Seznámím Vás s kompletním prostředím webových stránek.

Víc než jen relax

Fotografování

Fotografování je pro mě forma relaxace, která mi dopřává vnitřní klid a odpočinek po náročném dni. Jako bonus, kromě vzpomínek mám i pak samotné fotografie.

Focení se, však postupně stalo i doplňkovou službou pro mé klienty. Což mi rozšířilo nejen pole působnosti, ale měl jsem šanci se přiblížit k velmi zajímavým projektům.