Tomáš Vacula

O mně

Tvořím webové stránky, které mají duši.

tomasvacula
Na fotografii jsem já a náš adoptovaný stafordšírský teriér jménem Denny, během podzimní procházky.

Jmenuji se

Tomáš Vacula

Pocházím z Ostravy, dnes však již žiji jinde. Se svou manželkou jsme se přestěhovali do Bohumína, ale pravidelně do Ostravy dojíždím. A tak jsou tyto města a jejich okolí mým působištěm.

Tvorba webových stránek je mi zábavou a tvorbě jako takové se věnuji více než 13 let. Za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností a pozitivních referencí. Mám to štěstí, že jsem mohl být součástí i mnoha unikátních projektů a na některých stále aktivně spolupracuji. Za sebou mám již více než osm desítek projektů. Ke každému z projektu přistupuju zodpovědně jako by šlo o můj vlastní a přenáším do něj svůj cit pro detail a praktičnost. Což se odráží ve výsledné práci a pak i v samotných referencích.

Spolupráce

Proč spolupracovat semnou?

Špičkový web na profesionální úrovni tvoří tým čítající několik lidí. A to se samozřejmě promítne ve výsledné ceně.

Za svou mnoho letou praxi jsem prošel velkým množstvím různých požadavků ze strany klientů, které mě vždy posunuly o něco dál. Díky čehož, dnes můžu nabídnout komplexní služby a zachovat si lidský přístup. Nejsem firma a tak vždy budete komunikovat pouze se mnou. U větších projektů je však už nutná i externí spolupráce s ověřenými specialisty.

Svou osobní pečlivost přenesu i do tvorby Vašich webových stránek, stejně tak i cit pro grafiku a smysl pro funkčnost. Celou dobu naší spolupráce budu dbát na to, aby stránky odpovídaly Vašim představám a požadavkům.

Že nemáte představu o tom jak by Vaše stránky měly vypadat? Rád za Vás udělám průzkum a předložím Vám několik variant, z kterých společně vybereme tu nejvhodnější. Tak, aby odpovídala dnešním trendům a Vašim potřebám.

K Vašim webovým stránkám budu přistupovat se zodpovědností jako by šlo o mé vlastní. Vždy zúročím své zkušenosti na maximum.

Jako vášnivý fotograf, Vám nabízím rovněž možnost nafocení podkladových fotografií pro Vaše webové stránky, ať již jde o portréty, tematické nebo ilustrační fotografie.

FAQ

Často kladené otázky

Logicky má většina klientů na začátku soubor shodných otázek a na ty se podíváme, aby jste znali odpověď dopředu. Samozřejmě na schůzce Vám zodpovím všechny Vaše dotazy, aby jste plně porozuměli problematice a měli o všem dostatečnou představu. 

Kolik stojí vytvořit webové stránky?

Cenu ovlivňuje velké množství faktorů a není jí tedy snadné stanovit. Po první schůzce či zaslané poptávce jsem Vám již schopen přiblížit cenu realizace Vašich webových stránek. Nejsem však firma a tak nemusím platit tým lidí, pronájem kanceláři atd. Díky čemuž jsou mé ceny atraktivní a velmi přijatelné.

Jak dlouho trvá tvorba?

Záleží na komplikovanosti projektu. Jednoduché webové stránky mohou být dokončeny v řádech týdnů od zahájení spolupráce. Náročnější projekty pochopitelně vyžadují více času a přípravy. Rozhoduje i množství podkladů, které již máte Vy k dispozici a které bude potřeba teprve vytvořit a zpracovat.

Co ke spolupráci budu potřebovat?

Pokud máte již své vlastní texty nebo fotografie, práci to velmi urychlí. Není to však podmínkou a vše pro Vás mohu vytvořit já, samozřejmě po konzultaci s Vámi. Vhodné je mít i nějakou představu, ale i to můžeme spolu vyřešit také. Jsem na to připraven. V případě náročnějších požadavků mám možnost oslovit ověřené specialisty.

Budu moci sám stránky upravovat?

Jestliže je to Váš požadavek, postavím stránky na CMS Wodpress. Ten je nejenom uživatelsky velmi přívětivý, ale také v češtině. Umožní Vám kompletní správu webových stránek a to od obsahu, až po statistiky návštěvnosti. Samozřejmě Vás základní strukturou systému provedu, aby jste měli přehled.

Webové stránky mám, chci je jen vylepšit.

Samozřejmě můžu se postarat o redesign či kompletní rekonstrukci Vašich webových stránek. Je potřeba mít jasno, v čem Vám stávající web nevyhovuje a jaké jsou Vaše představy o novém a co od něj očekáváte.

Poplatky, další platby a služby.

U mě nenajdete žádné skryté platby ani poplatky. Částka, kterou uhradíte je finální. Nikdo po Vás již nebude nic víc chtít. Po předání díla, jsou však jakékoliv další úpravy a změny hrazeny. Vše záleží již pak na domluvě, času a náročnosti.
Přejít nahoru