Fotografování

Víc než jen relax

Fotografování je pro mě forma relaxace, která mi dopřává vnitřní klid a odpočinek. Často jej spojuji s výlety do přírody nebo venčení čtyřnohých parťáků. Příroda a makro fotografie je něco u čeho dokážu strávit hodiny a hodiny. A tím i spojená postprodukční úprava samotných fotografií a jejich třídění.

Focení se, však postupně stalo i doplňkovou službou pro mé klienty. Což mi rozšířilo nejen pole působnosti, ale měl jsem šanci se přiblížit k velmi zajímavým projektům. V některých případech šlo o čistě fotografické projekty bez tvorby webových stránek.

Portfolio

Vybrané spolupráce

MSK spolek na ochranu zvířat

Tematické fotografie do charitativního kalendáře s názvem "Na lásce závislí".

Klubovna Ostrava

Focení celodenního workshopu s hostujícím lektorem, za účelem prezentace a propagace.

Asteroid LARP

Propagačních a ilustračních fotografie pro webové stránky a sociální sítě.

Adam Bartonec

Propagační a ilustrační fotografie pro webové stránky a sociální sítě.

Hotel Pod Akáty

Nafocení interiéru a exteriéru hotelu včetně pokojů a zařízení.

CQB a CQC Air Marshal protection course

Dokumentace výcvikového kurzu.

Potřebujete něco nafotit?

Plánujete nějaký projekt a potřebujete nafotit nějaké ilustrační, podkladové nebo prezentační fotografie. Vyžadují Vaše webové stránky pořízení originálních fotografií a sami si je nemůžete zajistit?

Společně s tvorbou webových stránek je možné domluvit i focení. Případně se lze dohodnout na individuální spolupráci. Napište mi a jistě se společně domluvíme.

Co o mně říkají klienti?

Vybrané reference
Klubovna Ostrava vedení klubu

Pan Vacula je fotograf, který má neuvěřitelně přirozený smysl pro detail a kompozici. Z jeho černobílých i barevných fotek divák jednoznačně pozná na co fotograf cílil. V postprocesingu svých fotografií autor ještě více přitahuje oko diváka k fotografovanému objektu. Vyniká jak v statických kompozičních fotografiích, které si myslím, že jsou jeho doménou, tak dynamičtějších situacích.

    Chcete spolupracovat?

    Stačí málo, napište mi a začneme.