FAQ

Často kladené dotazy

Kolik stojí vytvořit webové stránky?

Cenu ovlivňuje velké množství faktorů a není jí tedy snadné stanovit. Základní, jednoduché webové stránky se můžou pohybovat od několika tisíců. Čím je projekt složitější a vyžaduje větší nároky a čas, cena se logicky stupňuje.

1

Jak dlouho trvá tvorba?​

Záleží na komplikovanosti projektu. Jednoduché webové stránky jsou v řádech týdnů a více. Náročnější projekty pochopitelně vyžadují více času a přípravy. Rozhoduje i množství podkladů, které již máte Vy k dispozici.

2

Co ke spolupráci budu potřebovat?

Pokud máte již své vlastní texty nebo fotografie, práci to velmi urychlí. Není to však podmínkou a vše pro Vás mohu vytvořit já, samozřejmě po konzultaci s Vámi. Vhodné je mít i nějakou představu, ale i to můžeme spolu vyřešit. Jsem na to připraven.

3

Budu moci sám stránky upravovat?

Jestliže je to Váš požadavek, postavím stránky na CMS Wodpress. Ten je nejenom uživatelsky velmi přívětivý, ale také v češtině. Samozřejmě Vás základní strukturou systému provedu, aby jste měli přehled.

4

Webové stránky mám, chci je jen vylepšit.

Samozřejmě můžu se postarat o redesign či kompletní rekonstrukci Vašich webových stránek. Je potřeba mít jasno, v čem Vám stávající web nevyhovuje a jaké jsou Vaše představy o novém a co od něj očekáváte.

5

Poplatky, další platby a služby.

U mě nenajdete žádné skryté platby ani poplatky. Částka, kterou uhradíte je finální. Nikdo po Vás již nebude nic víc chtít. Po předání díla, jsou však jakékoliv další úpravy a změny hrazeny. Vše záleží již pak na domluvě, času a náročnosti.

6

Vím jak na to.

Jak vypadá spolupráce se mnou?

Za posledních 10 let jsem získal nemálo zkušeností a vybudoval si osobitý přístup k postupu práce, který mí klienti oceňují.

Analýza

Zjistím jaké jsou Vaše potřeby a co nabízí dnešní trh ve Vašem odvětví.

Koncept

Na dohodnutých základech vytvořím koncept stránek.

Realizace

Koncept osadím textem a fotografiemi nebo ilustracemi.

Korekce

Obrousíme hrany, doladíme detaily a drobnosti, aby bylo vše jak má.

Předání

Seznámím Vás s kompletním prostředím webových stránek.

Chcete webové stránky?

Stačí málo, napište mi a začneme.